| Inauguracja | |
|---|---|
| Zakończenie | |
| Liczba wyścigów |
6 |
| Poprzedni sezon • Następny sezon | |
FIA World Endurance Championship 2022 – dziesiąty sezon World Endurance Championship organizowany przez Fédération Internationale de l’Automobile (FIA) i Automobile Club de l’Ouest (ACO). W sezonie udział wzięły prototypy i grand tourery podzielone na cztery kategorie: Hypercar, LMP2, LMGTE Pro oraz LMGTE Am. Sezon rozpoczął się wyścigiem na torze Sebring a zakończył na torze w Bahrajnie.
Mistrzostwa świata producentów zdobyli: Toyota (Hypercar) oraz Ferrari (LMGTE).
Trofea endurance pośród zespołów wywalczyli: Jota (LMP2), TF Sport (LMGTE Am) oraz AF Corse (LMP2 Pro-Am).
Mistrzostwa świata kierowców zdobyli: Sébastien Buemi, Brendon Hartley i Ryō Hirakawa (Hypercar) oraz James Calado i Alessandro Pier Guidi (LMGTE).
Trofea endurance pośród kierowców wywalczyli: António Félix da Costa, Roberto González i Will Stevens (LMP2), Ben Keating oraz Marco Sørensen (LMGTE Am) i Alessio Rovera, François Perrodo oraz Nicklas Nielsen (LMP2 Pro-Am).
Klasy
Prototypy
- Hypercar (Le Mans Hypercar (LMH) i Le Mans Daytona h (LMDh))
- Le Mans Prototype 2 (LMP2)
Samochody GT
- LMGTE Pro
- LMGTE Am
Był to pierwszy sezon, w którym prototypy LMDh były formalnie dopuszczone do startów w klasie Hypercar. Oprócz tego samochody LMDh miały możliwość startów przed homologacją na zasadzie zgłaszania się do pojedynczych wyścigów i bez punktowania w nich. Porsche rozważało skorzystanie z tej zasady żeby wystartować w wyścigu w Bahrajnie, jednak ostatecznie zrezygnowało z tego.
Sezon ten był ostatnim dla klasy LMGTE Pro z racji niespełnienia wymogów ACO odnośnie minimalnej liczby producentów, przynajmniej dwóch, w przyszłym sezonie.
Był to ostatni sezon klasyfikacji LMP2 Pro-Am dla zespołów z przynajmniej jednym kierowcą mającym brązową kategorię.
Kalendarz
Kalendarz na ten sezon został ogłoszony 20 sierpnia 2021 roku.
| Runda | Wyścig | Tor | Lokalizacja | Termin |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1000 Miles of Sebring | Sebring International Raceway | Sebring, Stany Zjednoczone | 18 marca |
| 2 | 6 Hours of Spa-Francorchamps | Circuit de Spa-Francorchamps | Stavelot, Belgia | 7 maja |
| 3 | 24 Hours of Le Mans | Circuit de la Sarthe | Le Mans, Francja | 11–12 czerwca |
| 4 | 6 Hours of Monza | Autodromo Nazionale di Monza | Monza, Włochy | 10 lipca |
| 5 | 6 Hours of Fuji | Fuji Speedway | Oyama, Japonia | 11 września |
| 6 | 8 Hours of Bahrain | Bahrain International Circuit | Sakhir, Bahrajn | 11 listopada |
Lista startowa
Hypercar
Wszystkie zespoły korzystały z opon Michelin.
| Zespół | Samochód | Silnik | Hybryda | Nr | Kierowcy | Rundy | Źródła |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota Gazoo Racing | Toyota GR010 Hybrid | Toyota 3.5 L Turbo V6 | Tak | 7 | Mike Conway | Wszystkie | |
| Kamui Kobayashi | Wszystkie | ||||||
| José María López | Wszystkie | ||||||
| 8 | Sébastien Buemi | Wszystkie | |||||
| Brendon Hartley | Wszystkie | ||||||
| Ryō Hirakawa | Wszystkie | ||||||
| Alpine Elf Team | Alpine A480 | Gibson GL458 4.5 L V8 | Nie | 36 | André Negrão | Wszystkie | |
| Nicolas Lapierre | Wszystkie | ||||||
| Matthieu Vaxivière | Wszystkie | ||||||
| Peugeot TotalEnergies | Peugeot 9x8 | Peugeot 2.6 L bi-turbo V6 | Tak | 93 | Paul di Resta | 4–6 | |
| Mikkel Jensen | 4–6 | ||||||
| Jean-Éric Vergne | 4–6 | ||||||
| 94 | Loïc Duval | 4–6 | |||||
| Gustavo Menezes | 4–6 | ||||||
| James Rossiter | 4–5 | ||||||
| Nico Müller | 6 | ||||||
| Glickenhaus Racing | Glickenhaus 007 LMH | Glickenhaus 3.5 L Turbo V8 | Nie | 708 | Oliver Pla | 1–4 | |
| Romain Dumas | 1–4 | ||||||
| Luis Felipe Derani | 2–4 | ||||||
| Ryan Briscoe | 1 | ||||||
| Listy startowe | |||||||
LMP2
Wszystkie zespoły korzystały z opon Goodyear oraz silników Gibson GK428 V8.
Klasyfikacja LMP2 Pro-Am składała się z zespołów, które w składzie miały kierowców z brązową kategorią FIA.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
LMGTE Pro
| Zespół | Samochód | Silnik | Opony | Nr | Kierowcy | Rundy | Źródła |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AF Corse | Ferrari 488 GTE Evo | Ferrari F154CB 3.9 L Turbo V8 | M | 51 | Alessandro Pier Guidi | Wszystkie | |
| James Calado | Wszystkie | ||||||
| Daniel Serra | 3 | ||||||
| 52 | Miguel Molina | Wszystkie | |||||
| Antonio Fuoco | Wszystkie | ||||||
| Davide Rigon | 3 | ||||||
| Corvette Racing | Chevrolet Corvette C8.R | Chevrolet 5.5 L V8 | M | 64 | Tommy Milner | Wszystkie | |
| Nick Tandy | Wszystkie | ||||||
| Alexander Sims | 3 | ||||||
| Porsche GT Team | Porsche 911 RSR-19 | Porsche 4.2 L Flat-6 | M | 91 | Gianmaria Bruni | Wszystkie | |
| Richard Lietz | 1–3, 5–6 | ||||||
| Frédéric Makowiecki | 3–4 | ||||||
| 92 | Kévin Estre | Wszystkie | |||||
| Michael Christensen | Wszystkie | ||||||
| Laurens Vanthoor | 3 | ||||||
| Listy startowe | |||||||
LMGTE Am
| Zespół | Samochód | Silnik | Opony | Nr | Kierowcy | Rundy | Źródła |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AF Corse | Ferrari 488 GTE Evo | Ferrari F154CB 3.9 L Turbo V8 | M | 21 | Toni Vilander | Wszystkie | |
| Christoph Ulrich | Wszystkie | ||||||
| Simon Mann | Wszystkie | ||||||
| 54 | Thomas Flohr | Wszystkie | |||||
| Francesco Castellacci | Wszystkie | ||||||
| Nick Cassidy | 1–4, 6 | ||||||
| Davide Rigon | 5 | ||||||
| TF Sport | Aston Martin Vantage AMR | Aston Martin 4.0 L Turbo V8 | M | 33 | Ben Keating | Wszystkie | |
| Marco Sørensen | Wszystkie | ||||||
| Henrique Chaves | 2–6 | ||||||
| Florian Latorre | 1 | ||||||
| D’Station Racing | M | 777 | Satoshi Hoshino | Wszystkie | |||
| Charles Fagg | Wszystkie | ||||||
| Tomonobu Fujii | Wszystkie | ||||||
| Team Project 1 | Porsche 911 RSR-19 | Porsche 4.2 L Flat-6 | M | 46 | Matteo Cairoli | Wszystkie | |
| Mikkel Pedersen | Wszystkie | ||||||
| Nicolas Leutwiler | Wszystkie | ||||||
| 56 | Ben Barnicoat | Wszystkie | |||||
| Oliver Milroy | 1–5 | ||||||
| Brendan Iribe | 1–4 | ||||||
| Takeshi Kimura | 5 | ||||||
| Phillip Hyett | 6 | ||||||
| Gunnar Jeannette | 6 | ||||||
| Iron Lynx | Ferrari 488 GTE Evo | Ferrari F154CB 3.9 L Turbo V8 | M | 60 | Claudio Schiavoni | Wszystkie | |
| Giancarlo Fisichella | 1–2, 4–6 | ||||||
| Matteo Cressoni | 1–2, 4–6 | ||||||
| Alessandro Balzan | 3 | ||||||
| Raffaele Giammaria | 3 | ||||||
| Iron Dames | 85 | Rahel Frey | Wszystkie | ||||
| Michelle Gatting | 1, 3–6 | ||||||
| Sarah Bovy | 1, 3–6 | ||||||
| Christina Nielsen | 2 | ||||||
| Doriane Pin | 2 | ||||||
| Spirit of Race | Ferrari 488 GTE Evo | Ferrari F154CB 3.9 L Turbo V8 | M | 71 | Franck Dezoteux | Wszystkie | |
| Pierre Ragues | Wszystkie | ||||||
| Gabriel Aubry | Wszystkie | ||||||
| Dempsey-Proton Racing | Porsche 911 RSR-19 | Porsche 4.2 L Flat-6 | M | 77 | Christian Ried | Wszystkie | |
| Sebastian Priaulx | Wszystkie | ||||||
| Harry Tincknell | Wszystkie | ||||||
| 88 | Fred Poordad | Wszystkie | |||||
| Patrick Lindsey | 1–2, 4–6 | ||||||
| Jan Heylen | 2–6 | ||||||
| Julien Andlauer | 1 | ||||||
| Maxwell Root | 3 | ||||||
| GR Racing | Porsche 911 RSR-19 | Porsche 4.2 L Flat-6 | M | 86 | Michael Wainwright | 2–6 | |
| Ben Barker | 2–6 | ||||||
| Riccardo Pera | 2–6 | ||||||
| NorthWest AMR | Aston Martin Vantage AMR | Aston Martin 4.0 L Turbo V8 | M | 98 | Paul Dalla Lana | Wszystkie | |
| David Pittard | Wszystkie | ||||||
| Nicki Thiim | Wszystkie | ||||||
| Listy startowe | |||||||
Wyniki
Pogrubienie oznacza zwycięzców wyścigu bez podziału na kategorie.
Klasyfikacje
| Długość wyścigu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 godzin | 25 | 18 | 15 | 12 | 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| 8 godzin | 38 | 27 | 23 | 18 | 15 | 12 | 9 | 6 | 3 | 2 | 1 |
| 24 godziny | 50 | 36 | 30 | 24 | 20 | 16 | 12 | 8 | 4 | 2 | 1 |
Hypercar
Mistrzostwo świata kierowców Hypercar
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwo świata producentów Hypercar
Punkty przyznawane są za najwyższe miejsce na mecie danego producenta.
| Poz. | Producent | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 186 |
| 2 | Alpine | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 | 3 | 144 |
| 3 | Glickenhaus | 3 | 3 | 3 | NS | – | – | 70 |
| 3 | Peugeot | – | – | – | 4 | 4 | 4 | 42 |
LMGTE Pro
Mistrzostwo świata kierowców LMGTE
W tabeli ujęto jedynie punktujących zawodników.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwo świata producentów LMGTE
| Poz. | Producent | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferrari | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 269 |
| 6 | 3 | 3 | 3 | 2 | 5 | |||
| 2 | Porsche | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 3 | 257 |
| 3 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | |||
| 3 | Chevrolet | 2 | 4 | NU | 1 | 5 | 2 | 102 |
LMP2
Trofeum endurance dla kierowców LMP2
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trofeum endurance dla zespołów LMP2
| Poz. | Zespół | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | #38 Jota | 6 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 137 |
| 2 | #31 Team WRT | 2 | 1 | NU | 12 | 1 | 1 | 116 |
| 3 | #23 United Autosports USA | 1 | 6 | 5 | 5 | 5 | 2 | 113 |
| 4 | #41 RealTeam by WRT | 3 | 2 | 10 | 1 | 4 | 5 | 96 |
| 5 | #9 Prema Orlen Team | 4 | 7 | 2 | 6 | 6 | 4 | 94 |
| 6 | #28 Jota | 5 | NS | 3 | 10 | 3 | 7 | 70 |
| 7 | #22 United Autosports USA | 7 | 5 | 7 | 13 | 7 | 6 | 50 |
| 8 | #5 Team Penske | 8 | 4 | 4 | – | – | – | 42 |
| 9 | #1 Richard Mille Racing Team | 12 | 8 | 6 | 14 | 8 | 8 | 30 |
| 10 | #10 Vector Sport | 15 | 10 | 13 | 3 | 9 | 9 | 21 |
| 11 | #34 Inter Europol Competition | 14 | NS | 8 | 4 | 11 | NS | 20 |
| 12 | #83 AF Corse | 9 | 9 | 11 | 9 | 10 | 10 | 12 |
| 13 | #45 Algarve Pro Racing | 11 | 11 | 9 | 7 | 13 | 12 | 10 |
| 14 | #35 Ultimate | 10 | 12 | 14 | 8 | 12 | 11 | 6 |
| 15 | #44 ARC Bratislava | 13 | NS | 12 | 11 | – | 13 | 0 |
| Poz. | Zespół | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
Trofeum endurance dla kierowców LMP2 Pro-Am
| Poz. | Kierowca | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alessio Rovera François Perrodo Nicklas Nielsen |
1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 177 |
| 2 | James Allen Rene Binder Steven Thomas |
3 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 154 |
| 3 | Jean-Baptiste Lahaye Matthieu Lahayee François Heriau |
2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 129 |
| 4 | Miroslav Konôpka | 4 | NS | 3 | 4 | – | 4 | 78 |
| 5 | Mathias Beche | 4 | – | – | 4 | – | 4 | 48 |
| 6 | Bent Viscaal | – | NS | 3 | – | – | – | 30 |
| Tristan Vautier | – | – | 3 | – | – | – | ||
| 7 | Tijmen van der Helm | 4 | NS | – | 4 | – | – | 30 |
| 8 | Richard Bradley | – | – | – | – | – | 4 | 18 |
Trofeum endurance dla zespołów LMP2 Pro-Am
| Poz. | Zespół | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | #83 AF Corse | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 177 |
| 2 | #45 Algarve Pro Racing | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 154 |
| 3 | #35 Ultimate | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 129 |
| 4 | #44 ARC Bratislava | 4 | NS | 3 | 4 | – | 4 | 78 |
LMGTE Am
Trofeum endurance dla kierowców LMGTE Am
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trofeum endurance dla zespołów LMGTE Am
| Poz. | Zespół | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | #33 TF Sport | 2 | 2 | 1 | NS | 1 | 4 | 141 |
| 2 | #98 NorthWest AMR | 1 | 3 | 2 | 8 | 5 | 5 | 118 |
| 3 | #85 Iron Dames | 5 | 10 | 6 | 2 | 2 | 3 | 93 |
| 4 | #77 Dempsey-Proton Racing | 4 | 1 | 8 | 1 | NS | 8 | 83 |
| 5 | #46 Team Project 1 | NS | 5 | NU | 3 | 6 | 1 | 71 |
| 6 | #54 AF Corse | 9 | 4 | 5 | 9 | 4 | 7 | 58 |
| 7 | #56 Team Project 1 | 3 | NS | NU | 10 | 8 | 2 | 55 |
| 8 | #86 GR Racing | WYC | 6 | 3 | 12 | 12 | 6 | 50 |
| 9 | #88 Dempsey-Proton Racing | 10 | 9 | 4 | 6 | 9 | 12 | 38 |
| 10 | #777 D’Station Racing | 6 | 7 | NU | 11 | 3 | 10 | 35 |
| 11 | #21 AF Corse | 7 | 11 | 7 | 7 | 10 | 11 | 28 |
| 12 | #60 Iron Lynx | 8 | 8 | NS | 4 | 11 | 9 | 25 |
| 13 | #71 Spirit of Race | NS | 12 | NU | 5 | 7 | 13 | 16 |
| Poz. | Zespół | SEB |
SPA |
LMS |
MNZ |
FUJ |
BHR |
Punkty |
Uwagi
- ↑ Pierwotnie załoga była zgłoszona przez G-Drive Racing. Po rosyjskiej inwazji na Ukrainę zespół G-Drive nie zgodził się na spełnienie wymogów FIA wobec rosyjskich zespołów oraz kierowców i wycofał się z programów wyścigowych w WEC i ELMS. Zespół Algarve Pro Racing, który miał wystawić auto w imieniu G-Drive, został dopuszczony do startów w sezonie na zasadzie zgłaszania się do każdego wyścigu.
Przypisy
- 1 2 3 Classes. fiawec.com. [dostęp 2022-11-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-30)]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: LMDh Cars Eligible for Pre-Homologation Entries This Year. sportscar365.com, 2022-03-19. [dostęp 2022-11-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-15)]. (ang.).
- ↑ Rachit Thukral: Porsche decides against early LMDh debut in Bahrain WEC. motorsport.com, 2022-09-07. [dostęp 2022-11-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-01)]. (ang.).
- ↑ Rachit Thukral: WEC drops GTE Pro class for 2023. autosport.com, 2022-06-10. [dostęp 2022-11-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-07)]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Current LMP2 Homologation Extended To End Of 2025. dailysportscar.com, 2022-11-10. [dostęp 2022-11-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-11-10)]. (ang.).
- ↑ WEC: 2022 calendar revealed. 2021-08-20. [dostęp 2021-10-29]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-08-20)]. (ang.).
- ↑ Hypercar. [dostęp 2021-10-29]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-10-29)]. (ang.).
- 1 2 Graham Goodwin: Toyota Announces 2022 Sportscar Racing Activities. 2021-12-06. [dostęp 2021-12-08]. (ang.).
- ↑ John Dagys: Alpine to Continue With A480 LMP1 Car in 2022. 2021-10-29. [dostęp 2021-10-29]. (ang.).
- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Rachel Cavers: FIA WEC reveals record-breaking grid ahead of tenth anniversary year. 2022-01-12. [dostęp 2022-01-12]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: No Change For Alpine In 2022 Driver Squad. 2022-02-16. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
- 1 2 NOWY PEUGEOT 9X8 HYPERCAR – DESIGNED TO RACE. [dostęp 2021-10-29]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-10-29)]. (pol.).
- ↑ Davey Euwema: Magnussen Leaving Peugeot For F1 Return. 2022-03-09. [dostęp 2022-03-09]. (ang.).
- 1 2 Team Peugeot TotalEnergies unveils its driver line-ups at Le Mans. 2022-06-08. [dostęp 2022-06-08]. (ang.).
- ↑ Sam Smith: Muller Set for Peugeot Hypercar Debut in Bahrain. fiawec.com, 2022-10-17. [dostęp 2022-10-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-25)]. (ang.).
- ↑ Gary Watkins: Glickenhaus drivers named as Sebring WEC entry unveiled. 2022-02-01. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
- 1 2 3 4 22022 FIA World Endurance Championship 1000 Miles of Sebring. motorsportstats.com. [dostęp 2022-10-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-05-11)]. (ang.).
- 1 2 3 4 2022 FIA World Endurance Championship Total Energies 6 Hours of Spa-Francorchamps. motorsportstats.com. [dostęp 2022-10-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-05-11)]. (ang.).
- 1 2 3 4 2022 FIA World Endurance Championship 24 Hours of Le Mans. motorsportstats.com. [dostęp 2022-10-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-06-14)]. (ang.).
- 1 2 3 4 2022 FIA World Endurance Championship 6 Hours of Monza. motorsportstats.com. [dostęp 2022-10-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-25)]. (ang.).
- 1 2 3 4 2022 FIA World Endurance Championship 6 Hours of Fuji. motorsportstats.com. [dostęp 2022-10-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-25)]. (ang.).
- 1 2 3 4 2022 FIA World Endurance Championship 8 Hours of Bahrain. motorsportstats.com. [dostęp 2022-11-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-11-13)]. (ang.).
- ↑ Stephen Kilbey: Goodyear Selected As WEC & ELMS LMP2 Tyre Supplier. 2019-12-13. [dostęp 2021-10-29]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-05-17)]. (ang.).
- ↑ GK428 (4.2-litre). [dostęp 2021-10-29]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-02-28)]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: Ogier Secures LMP2 Drive with Richard Mille Racing. 2022-01-31. [dostęp 2022-01-31]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Chatin Set To Replace Ogier In Richard Mille Racing ORECA. 2022-06-23. [dostęp 2022-07-11]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-06-23)]. (ang.).
- ↑ Marshall Pruett: Penske to run WEC LMP2 entry ahead of Porsche LMDh program. 2021-10-22. [dostęp 2021-10-29]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: Iron Lynx, Prema Announce Joint LMP2 Program. 2021-09-01. [dostęp 2021-10-29]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Vector Sport Targeting WEC LMP2 Slot In 2022. 2021-11-29. [dostęp 2021-12-01]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Bourdais Signs For WEC LMP2 Hopefuls Vector Sport. 2022-01-10. [dostęp 2022-01-11]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Rockenfeller Supersubs For Sébastien Bourdais At Vector Sport For Sebring. 2022-02-14. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
- ↑ Jamie Klein: Van der Zande to replace Muller for Fuji WEC round. 2022-08-16. [dostęp 2022-08-16]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-08-16)]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: United Expands to Two-Car Program; Albuquerque Re-Signs. 2021-08-26. [dostęp 2021-10-29]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: Hanson to Continue with United in LMP2 Next Season. 2021-09-07. [dostęp 2021-10-29]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Will Owen Returns To United Autosports For WEC and Rolex 24 Hours. 2021-12-01. [dostęp 2021-12-01]. (ang.).
- ↑ John Dagys: Pierson Signs with United for 2022; Youngest Le Mans Starter. 2021-08-17. [dostęp 2021-10-29]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Alex Lynn Completes United Autosports 2022 FIA WEC Squad. 2021-12-17. [dostęp 2022-01-07]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Paul di Resta Back With United Autosports For Asian Le Mans Series & WEC Sebring. 2022-01-31. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
- 1 2 Davey Euwema: Team WRT planning two-car WEC effort in 2022. 2021-11-16. [dostęp 2021-12-01]. (ang.).
- 1 2 Graham Goodwin: Team WRT Confirm Two-Car FIA WEC LMP2 Campaign In 2022. 2022-01-11. [dostęp 2022-01-11]. (ang.).
- 1 2 Graham Goodwin: Frijns And Rast Join Gelael In WRT LMP2 for 2022 FIA WEC. 2022-01-31. [dostęp 2022-01-31]. (ang.).
- 1 2 Dries Vanthoor at the 24H of Zolder and 6H of Fuji. 2022-08-09. [dostęp 2022-08-13]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-08-13)]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Alex Brundle Commits To Multi-Year Deal With Inter Europol Competition. 2021-11-03. [dostęp 2021-11-11]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Brundle Pulls Out Of FIA WEC Season Opener After Positive COVID Test. 2022-03-15. [dostęp 2022-03-19]. (ang.).
- 1 2 Andy Stobart: Bapco 8 Hours of Bahrain Entry List Updated. fiawec.com, 2022-10-26. [dostęp 2022-10-26]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-26)]. (ang.).
- ↑ Gary Watkins: G-Drive withdraws from WEC, Le Mans over FIA’s Russia code of conduct. 2022-03-06. [dostęp 2022-04-11]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-04-05)]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Algarve Pro Racing Confirmed As ‘Full-season’ Race By Race WEC Entrants. 2022-03-09. [dostęp 2022-04-11]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-03-13)]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: Algarve Pro to Field Independent Sebring Entry with Thomas. 2022-03-09. [dostęp 2022-03-09]. (ang.).
- ↑ John Dagys: AF Corse Preparing Dual LMP2 Program for 2022. 2021-10-27. [dostęp 2021-11-11]. (ang.).
- ↑ John Dagys: Nielsen, Rovera Confirmed in AF Corse LMP2 Effort. 2021-10-30. [dostęp 2021-11-11]. (ang.).
- 1 2 Graham Goodwin: Ferrari Promote Antonio Fuoco To Full-Season GTE Pro Role In FIA WEC. 2022-01-21. [dostęp 2022-01-22]. (ang.).
- ↑ Rachel Cavers: Corvette Racing confirms LMGTE Pro entry for 2022 FIA WEC. 2021-11-11. [dostęp 2021-11-11]. (ang.).
- 1 2 Porsche announces 2022 motorsport plans at annual Night of Champions. 2021-12-18. [dostęp 2021-12-21]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: Makowiecki Replaces COVID-Positive Lietz in No. 91 Porsche. 2022-07-08. [dostęp 2022-07-11]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-07-10)]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Toni Vilander Set To Return To FIA WEC In 2022 With Christoph Ulrich & Simon Mann. 2021-11-07. [dostęp 2021-11-11]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Nick Cassidy Joins AF Corse For 2022 FIA WEC. 2022-01-22. [dostęp 2022-01-28]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: TF Sport Confirm Ben Keating To Return For 2022 WEC. 2021-11-02. [dostęp 2021-11-11]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Sorensen & Latorre Join Ben Keating For Full FIA WEC Season In TF Sport Aston Martin. 2022-01-19. [dostęp 2022-01-22]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: 2021 European GT4 Champ Charlie Fagg Joins D’Station For 2022 FIA WEC. 2022-02-08. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: inception Racing Join 2022 FIA WEC With Team Project 1. 2022-01-31. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: Kimura Replaces Iribe in Team Project 1 Lineup for Fuji. sportscar365.com, 2022-09-07. [dostęp 2022-09-12]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-09-08)]. (ang.).
- 1 2 IRON LYNX AND IRON DAMES ANNOUNCE 2022 CAMPAIGNS AND DRIVER LINE-UP. 2022-02-16. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Aubry Confirmed For Full FIA WEC Season In GTE Am. 2022-01-28. [dostęp 2022-01-31]. (ang.).
- ↑ Graham Goodwin: Harry Tincknell & Seb Priaulx Join Dempsey Proton For Full 2022 FIA WEC. 2022-02-25. [dostęp 2022-03-19]. (ang.).
- ↑ Daniel Lloyd: GR Racing Signs Pera to Porsche GTE-Am Crew. 2022-02-10. [dostęp 2022-02-16]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona World Endurance Championship. [dostęp 2021-10-29]. (ang.).
- Oficjalne dokumenty dyrekcji wyścigów. [dostęp 2022-11-13]. (ang.).