| Data urodzenia | |||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klub |
SK Kehlegg | ||||||||||||||||||
| Debiut w PŚ |
24 stycznia 2015 w Sapporo (33. miejsce) | ||||||||||||||||||
| Pierwsze punkty w PŚ |
14 lutego 2015 w Vikersund (22. miejsce) | ||||||||||||||||||
| Rekord życiowy | |||||||||||||||||||
| Dorobek medalowy | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
| Inne nagrody | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
Ulrich Wohlgenannt (ur. 1 sierpnia 1994) − austriacki skoczek narciarski, zawodnik klubu SK Kehlegg. Dwukrotny drużynowy medalista mistrzostw świata juniorów w narciarstwie klasycznym.
W zimowym Pucharze Kontynentalnym zadebiutował 29 stycznia 2011 na skoczni w Bischofshofen, gdzie zajął 23. miejsce. Jest byłym rekordzistą skoczni Aigner-Schanze w Hinzenbach, gdzie 19 marca 2005 uzyskał odległość 94 metrów. Jego rekord poprawił dzień później Markus Eggenhofer, uzyskując 100 metrów.
W 2012 w Erzurum zdobył brązowy medal mistrzostw świata juniorów, a w 2014 w Val di Fiemme – srebrny.
24 stycznia 2015 w Sapporo zadebiutował w konkursie indywidualnym Pucharu Świata, zajmując 33. miejsce. 14 lutego 2015 zdobył pierwsze punkty cyklu, zajmując 22. miejsce w konkursie lotów na Vikersundbakken.
Mistrzostwa świata w lotach narciarskich
Drużynowo
| 2022 Vikersund | – | 4. miejsce |
Starty U. Wohlgenannta na mistrzostwach świata w lotach – szczegółowo
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Skok 3 | Skok 4 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | 13 marca | 2022 | Vikersund | Vikersundbakken | K-200 | HS-240 | druż. | 210,0 m | 196,5 m | 1552,7 pkt (357,2 pkt) | 158,8 pkt | Słowenia | ||
Mistrzostwa świata juniorów
Indywidualnie
| 2012 Erzurum | – | 18. miejsce |
| 2014 Val di Fiemme/Predazzo | – | 24. miejsce |
Drużynowo
| 2012 Erzurum | – | brązowy medal |
| 2014 Val di Fiemme/Predazzo | – | srebrny medal |
Starty U. Wohlgenannta na mistrzostwach świata juniorów – szczegółowo
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. | 23 lutego | 2012 | Erzurum | Kiremitliktepe | K-95 | HS-109 | indywid. | 103,0 m | 96,5 m | 245,0 pkt | 41,5 pkt | Nejc Dežman |
| 3. | 25 lutego | 2012 | Erzurum | Kiremitliktepe | K-95 | HS-109 | druż. | 97,5 m | 96,5 m | 960,0 pkt (231,5 pkt) | 28,5 pkt | Norwegia |
| 24. | 31 stycznia | 2014 | Predazzo | Trampolino Dal Ben | K-95 | HS-106 | indywid. | 86,0 m | 92,5 m | 200,2 pkt | 31,3 pkt | Jakub Wolny |
| 2. | 1 lutego | 2014 | Predazzo | Trampolino Dal Ben | K-95 | HS-106 | druż. | 95,5 m | 92,0 m | 1022,4 pkt (236,2 pkt) | 4,6 pkt | Polska |
Zimowy olimpijski festiwal młodzieży Europy
Indywidualnie
| 2011 Liberec | – | srebrny medal |
Drużynowo
| 2011 Liberec | – | 4. miejsce |
Starty U. Wohlgenannta na zimowym olimpijskim festiwalu młodzieży Europy – szczegółowo
| Miejsce | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Konkurs | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | 15 lutego | 2011 | Liberec | Ještěd | K-90 | HS-100 | indywid. | 96,5 m | 102,0 m | 268,5 pkt | 26,0 pkt | Jarkko Määttä |
| 4. | 17 lutego | 2011 | Liberec | Ještěd | K-90 | HS-100 | druż. | 102,0 m | 92,5 m | 898,5 pkt (260,5 pkt) | 15,0 pkt | Polska |
Puchar Świata
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2014/2015 | 67. |
| 2017/2018 | 61. |
| 2018/2019 | 71. |
| 2020/2021 | 58. |
| 2021/2022 | 36. |
| 2022/2023 | 85. |
Miejsca w poszczególnych konkursach indywidualnych Pucharu Świata
stan po zakończeniu sezonu 2022/2023
| Sezon 2014/2015 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | q | q | - | - | - | 33 | 39 | - | - | - | - | 22 | 29 | 39 | dq | 28 | 33 | 46 | - | - | 14 | ||||||||||||||||||
| Sezon 2015/2016 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | q | 43 | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||
| Sezon 2017/2018 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | 45 | - | - | 32 | 26 | 27 | - | - | - | - | - | - | - | 9 | |||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 32 | 28 | q | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2020/2021 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 29 | 25 | 22 | dq | 41 | - | 17 | ||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2021/2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | 33 | 31 | 35 | 41 | 22 | 31 | - | - | - | - | - | - | 6 | 4 | 39 | 33 | 13 | 19 | 29 | q | - | 133 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2022/2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 30 | 34 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | |||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja q – dyskwalifikacja w kwalifikacjach q – zawodnik nie zakwalifikował się - – zawodnik nie wystartował | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Miejsca w poszczególnych konkursach drużynowych Pucharu Świata
stan po zakończeniu sezonu 2022/2023
| Sezon 2021/2022 |
|||||||||
| - | - | - | - | 1 | - | - | |||
| Legenda | |||||||||
| 1 2 3 4-8 poniżej 8 - – zawodnik nie wystartował | |||||||||
Turniej Czterech Skoczni
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2017/2018 | 61. |
| 2021/2022 | 34. |
Raw Air
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2022 | 34. |
Willingen Five
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce | Źr. |
|---|---|---|
| 2018 | 24. |
Planica 7
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce | Źr. |
|---|---|---|
| 2021 | 49. | |
| 2022 | 66. |
Puchar Świata w lotach
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2014/2015 | 43. |
| 2018/2019 | 46. |
| 2021/2022 | 34. |
| 2022/2023 | 52. |
Letnie Grand Prix
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2018 | 70. |
| 2021 | 56. |
| 2022 | 41. |
| 2023 | 52. |
Miejsca w poszczególnych konkursach indywidualnych LGP
stan po zakończeniu LGP 2023
| 2013 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 44 | 42 | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||||||||||||||
| 2016 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | q | - | 0 | ||||||||||||||||
| 2018 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | dq | 24 | - | - | - | 7 | |||||||||||||||||
| 2021 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 12 | dq | - | - | - | - | - | - | 22 | ||||||||||||||||||
| 2022 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 14 | - | - | - | - | 33 | ||||||||||||||||||||
| 2023 | ||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||
| - | - | 9 | 26 | - | - | - | - | - | 34 | |||||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30 dq – dyskwalifikacja | ||||||||||||||||||||||||||
Miejsca w poszczególnych konkursach drużynowych LGP
stan po zakończeniu LGP 2023
| 2013 | |||||||||
| - | - | 9 | |||||||
| 2018 | |||||||||
| - | 5 | ||||||||
| Legenda | |||||||||
| 1 2 3 4-8 poniżej 8 - – brak startu | |||||||||
Puchar Kontynentalny
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2010/2011 | 121. |
| 2011/2012 | 130. |
| 2014/2015 | 7. |
| 2015/2016 | 21. |
| 2016/2017 | 44. |
| 2017/2018 | 12. |
| 2018/2019 | 9. |
| 2019/2020 | 6. |
| 2020/2021 | 2. |
| 2021/2022 | 3. |
| 2022/2023 | 18. |
| 2023/2024 | 29. |
Zwycięstwa w konkursach indywidualnych Pucharu Kontynentalnego chronologicznie
| Lp. | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 13 lutego | 2016 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 131,5 m | 126,0 m | 255,2 pkt |
| 2. | 14 lutego | 2016 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 123,0 m | 131,0 m | 302,1 pkt |
| 3. | 17 grudnia | 2016 | Ruka | Rukatunturi | K-120 | HS-142 | 140,0 m | – | 140,8 pkt |
| 4. | 28 grudnia | 2017 | Engelberg | Gross-Titlis-Schanze | K-125 | HS-140 | 132,5 m | 135,5 m | 276,3 pkt |
| 5. | 5 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 144,0 m | 142,5 m | 281,3 pkt |
| 6. | 5 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 149,0 m | 140,5 m | 306,5 pkt |
| 7. | 6 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 141,5 m | 145,0 m | 274,6 pkt |
| 8. | 6 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 143,5 m | 142,0 m | 291,5 pkt |
| 9. | 14 marca | 2021 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 138,0 m | 133,5 m | 266,1 pkt |
| 10. | 14 marca | 2021 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 141,0 m | 137,5 m | 255,8 pkt |
| 11. | 5 grudnia | 2021 | Zhangjiakou | Snow Ruyi | K-125 | HS-140 | 129,5 m | 140,0 m | 227,1 pkt |
| 12. | 10 grudnia | 2021 | Vikersund | Vikersundbakken | K-105 | HS-117 | 104,5 m | 123,5 m | 248,2 pkt |
| 13. | 15 stycznia | 2022 | Oberstdorf | Schattenbergschanze | K-120 | HS-137 | 138,5 m | 140,0 m | 316,0 pkt |
| 14. | 16 stycznia | 2022 | Oberstdorf | Schattenbergschanze | K-120 | HS-137 | 126,5 m | 131,0 m | 296,2 pkt |
| 15. | 22 stycznia | 2023 | Eisenerz | Erzbergschanzen | K-98 | HS-109 | 103,0 m | 106,0 m | 257,1 pkt |
Miejsca na podium w konkursach indywidualnych Pucharu Kontynentalnego chronologicznie
| Lp. | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Lok. | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 31 stycznia | 2015 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 121,5 m | 123,5 m | 254,5 pkt | 3. | 5,8 pkt | Dawid Kubacki |
| 2. | 1 lutego | 2015 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 125,0 m | 129,5 m | 268,0 pkt | 2. | 0,3 pkt | Atle Pedersen Rønsen |
| 3. | 21 lutego | 2015 | Iron Mountain | Pine Mountain Jump | K-120 | HS-133 | 134,0 m | 121,0 m | 193,6 pkt | 3. | 12,5 pkt | Anže Semenič |
| 4. | 13 lutego | 2016 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 131,5 m | 126,0 m | 255,2 pkt | 1. | – | |
| 5. | 14 lutego | 2016 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 123,0 m | 131,0 m | 302,1 pkt | 1. | – | |
| 6. | 17 grudnia | 2016 | Ruka | Rukatunturi | K-120 | HS-142 | 140,0 m | – | 140,8 pkt | 1. | – | |
| 7. | 28 grudnia | 2017 | Engelberg | Gross-Titlis-Schanze | K-125 | HS-140 | 132,5 m | 135,5 m | 276,3 pkt | 1. | – | |
| 8. | 10 marca | 2018 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-125 | HS-140 | 135,0 m | 137,0 m | 257,2 pkt | 3. | 5,5 pkt | Manuel Fettner |
| 9. | 23 lutego | 2019 | Brotterode | Inselbergschanze | K-105 | HS-117 | 114,0 m | 109,5 m | 262,3 pkt | 3. | 15,0 pkt | Clemens Aigner |
| 10. | 8 lutego | 2020 | Brotterode | Inselbergschanze | K-105 | HS-117 | 110,0 m | 113,0 m | 255,0 pkt | 2. | 2,1 pkt | Rok Justin |
| 11. | 5 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 144,0 m | 142,5 m | 281,3 pkt | 1. | – | |
| 12. | 5 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 149,0 m | 140,5 m | 306,5 pkt | 1. | – | |
| 13. | 6 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 141,5 m | 145,0 m | 274,6 pkt | 1. | – | |
| 14. | 6 lutego | 2021 | Willingen | Mühlenkopfschanze | K-130 | HS-147 | 143,5 m | 142,0 m | 291,5 pkt | 1. | – | |
| 15. | 14 marca | 2021 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 138,0 m | 133,5 m | 266,1 pkt | 1. | – | |
| 16. | 14 marca | 2021 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 141,0 m | 137,5 m | 255,8 pkt | 1. | – | |
| 17. | 4 grudnia | 2021 | Zhangjiakou | Snow Ruyi | K-125 | HS-140 | 127,0 m | 134,0 m | 247,3 pkt | 2. | 3,8 pkt | David Siegel |
| 18. | 5 grudnia | 2021 | Zhangjiakou | Snow Ruyi | K-125 | HS-140 | 129,5 m | 140,0 m | 227,1 pkt | 1. | – | |
| 19. | 10 grudnia | 2021 | Vikersund | Vikersundbakken | K-105 | HS-117 | 104,5 m | 123,5 m | 248,2 pkt | 1. | – | |
| 20. | 11 grudnia | 2021 | Vikersund | Vikersundbakken | K-105 | HS-117 | 113,5 m | 114,5 m | 262,3 pkt | 2. | 2,2 pkt | Severin Freund |
| 21. | 15 stycznia | 2022 | Oberstdorf | Schattenbergschanze | K-120 | HS-137 | 138,5 m | 140,0 m | 316,0 pkt | 1. | – | |
| 22. | 16 stycznia | 2022 | Oberstdorf | Schattenbergschanze | K-120 | HS-137 | 126,5 m | 131,0 m | 296,2 pkt | 1. | – | |
| 23. | 23 stycznia | 2022 | Innsbruck | Bergisel | K-120 | HS-128 | 125,0 m | 123,0 m | 235,6 pkt | 2. | 10,3 pkt | Anže Semenič |
| 24. | 21 stycznia | 2023 | Eisenerz | Erzbergschanzen | K-98 | HS-109 | 105,5 m | 96,5 m | 240,5 pkt | 3. | 20,9 pkt | Maximilian Steiner |
| 25. | 22 stycznia | 2023 | Eisenerz | Erzbergschanzen | K-98 | HS-109 | 103,0 m | 106,0 m | 257,1 pkt | 1. | – | |
Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Kontynentalnego
stan po zakończeniu sezonu 2023/2024
| Sezon 2010/2011 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 23 | 36 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2011/2012 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 34 | 37 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 44 | 30 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2012/2013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 44 | 49 | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2013/2014 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 65 | 49 | 64 | 43 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2014/2015 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | 11 | 27 | - | - | 6 | 14 | 16 | - | - | 3 | 2 | 15 | - | - | 3 | 7 | 8 | 4 | 7 | - | - | - | - | 471 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2015/2016 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 13 | 7 | 14 | 14 | 1 | 1 | 17 | 14 | 21 | - | - | - | - | 334 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2016/2017 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 20 | 38 | 1 | 11 | 40 | 39 | - | - | dq | 34 | - | - | - | 31 | 28 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 153 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2017/2018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 17 | 1 | 19 | 14 | 17 | 10 | - | - | - | - | - | - | - | 17 | 15 | 12 | 13 | 16 | 6 | 6 | 7 | 3 | 8 | 7 | 515 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | dq | 15 | 4 | 15 | 14 | 40 | 32 | 8 | 17 | 25 | 9 | 20 | 6 | 23 | 19 | 33 | 16 | 21 | 7 | 3 | 17 | 10 | 22 | 8 | 5 | 5 | 4 | 618 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2019/2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 16 | 4 | 8 | 13 | 15 | 9 | 12 | 12 | 2 | 16 | 10 | 7 | 12 | 16 | 6 | 7 | 7 | 512 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2020/2021 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | 9 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | 1 | 1 | - | - | 661 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2021/2022 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 1 | 2 | - | - | - | - | 1 | 1 | 4 | 2 | - | - | - | 10 | 26 | 8 | 5 | - | - | - | - | - | - | - | 798 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2022/2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | 1 | 9 | 20 | 7 | 16 | 16 | 6 | 16 | 16 | 21 | 24 | - | - | 353 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2023/2024 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | 15 | 10 | - | - | - | 5 | 12 | 12 | 6 | - | - | 8 | 20 | - | - | - | - | - | - | 214 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja - – zawodnik nie wystartował | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Letni Puchar Kontynentalny
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2013 | 39. |
| 2016 | 78. |
| 2018 | 21. |
| 2019 | 26. |
| 2021 | 8. |
| 2022 | 38. |
| 2023 | 50. |
Miejsca na podium w konkursach indywidualnych Letniego Pucharu Kontynentalnego chronologicznie
| Nr | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Lok. | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 30 września | 2018 | Klingenthal | Vogtland Arena | K-125 | HS-140 | 135,0 m | 136,0 m | 261,8 pkt | 2. | 1,9 pkt | Aleksander Zniszczoł |
| 2. | 21 sierpnia | 2021 | Râșnov | Trambulina Valea Cărbunării | K-90 | HS-97 | 102,0 m | 91,5 m | 243,2 pkt | 2. | 11,6 pkt | Manuel Fettner |
Miejsca w poszczególnych konkursach Letniego Pucharu Kontynentalnego
stan po zakończeniu LPK 2023
| 2011 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - | - | - | 40 | 71 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||
| 2013 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | 19 | - | - | 22 | 18 | 25 | 16 | 19 | 64 | 67 | |||||||||||||||||||||||||||||
| 2014 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 31 | 31 | 33 | 35 | 0 | |||||||||||||||||||||||||
| 2016 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 31 | - | - | - | - | - | - | 32 | 26 | - | - | - | - | 16 | |||||||||||||||||||||||||
| 2017 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 42 | 38 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||
| 2018 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | 29 | 32 | 37 | 7 | 15 | 2 | 134 | ||||||||||||||||||||||||||
| 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | 45 | 20 | 9 | 20 | 36 | 20 | 14 | 16 | 15 | 23 | 15 | 8 | 31 | 25 | 32 | 173 | |||||||||||||||||||||||
| 2021 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 2 | 5 | 23 | 6 | 21 | 18 | 24 | 19 | 215 | |||||||||||||||||||||||||||
| 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 9 | 30 | 40 | - | - | - | - | - | 43 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | 24 | 24 | - | - | - | - | - | 14 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| Legenda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja - − zawodnik nie wystartował | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FIS Cup
Miejsca w klasyfikacji generalnej
| Sezon | Miejsce |
|---|---|
| 2009/2010 | 248. |
| 2011/2012 | 17. |
| 2012/2013 | 119. |
| 2013/2014 | 63. |
| 2014/2015 | 81. |
| 2015/2016 | 37. |
| 2016/2017 | 23. |
| 2017/2018 | 17. |
| 2018/2019 | 57. |
| 2019/2020 | 44. |
| 2020/2021 | 25. |
| 2022/2023 | 43. |
| 2023/2024 | 4. |
Zwycięstwa w konkursach indywidualnych FIS Cupu chronologicznie
| Nr | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 2 sierpnia | 2013 | Kuopio | Puijo | K-120 | HS-127 | 119,5 m | 114,5 m | 215,7 pkt |
| 2. | 7 stycznia | 2017 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 129,5 m | 127,5 m | 260,1 pkt |
| 3. | 8 stycznia | 2017 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 132,0 m | 129,5 m | 270,2 pkt |
| 4. | 16 grudnia | 2017 | Notodden | Tveitanbakken | K-90 | HS-100 | 96,5 m | 97,5 m | 259,5 pkt |
| 5. | 6 stycznia | 2024 | Falun | Lugnet | K-90 | HS-100 | 98,0 m | 98,0 m | 269,1 pkt |
| 6. | 7 stycznia | 2024 | Falun | Lugnet | K-90 | HS-100 | 98,0 m | 95,5 m | 258,5 pkt |
| 7. | 3 marca | 2024 | Oberhof | Rennsteigschanze | K-90 | HS-100 | 99,0 m | 97,0 m | 278,1 pkt |
Miejsca na podium w konkursach indywidualnych FIS Cupu chronologicznie
| Nr | Dzień | Rok | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | HS | Skok 1 | Skok 2 | Nota | Lok. | Strata | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 14 stycznia | 2012 | Predazzo | Trampolino Dal Ben | K-95 | HS-106 | 100,5 m | 99,5 m | 264,9 pkt | 2. | 3,7 pkt | Rok Justin |
| 2. | 15 stycznia | 2012 | Predazzo | Trampolino Dal Ben | K-95 | HS-106 | 99,5 m | 100,0 m | 260,7 pkt | 3. | 14,3 pkt | Rok Justin |
| 3. | 2 sierpnia | 2013 | Kuopio | Puijo | K-120 | HS-127 | 119,5 m | 114,5 m | 215,7 pkt | 1. | – | |
| 4. | 16 stycznia | 2016 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 129,0 m | 124,0 m | 247,4 pkt | 3. | 21,0 pkt | Stefan Huber |
| 5. | 17 stycznia | 2016 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 131,0 m | 130,5 m | 269,7 pkt | 2. | 0,3 pkt | Daniel Huber |
| 6. | 7 stycznia | 2017 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 129,5 m | 127,5 m | 260,1 pkt | 1. | – | |
| 7. | 8 stycznia | 2017 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-120 | HS-134 | 132,0 m | 129,5 m | 270,2 pkt | 1. | – | |
| 8. | 2 lipca | 2017 | Villach | Villacher Alpenarena | K-90 | HS-98 | 94,5 m | 96,0 m | 251,0 pkt | 3. | 6,0 pkt | Lukas Wagner |
| 9. | 15 grudnia | 2017 | Notodden | Tveitanbakken | K-90 | HS-100 | 97,0 m | 98,0 m | 260,0 pkt | 2. | 1,0 pkt | Sondre Ringen |
| 10. | 16 grudnia | 2017 | Notodden | Tveitanbakken | K-90 | HS-100 | 96,5 m | 97,5 m | 259,5 pkt | 1. | – | |
| 11. | 10 stycznia | 2021 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-125 | HS-140 | 130,0 m | 135,0 m | 286,0 pkt | 2. | 1,6 pkt | Elias Medwed |
| 12. | 15 grudnia | 2023 | Notodden | Tveitanbakken | K-90 | HS-98 | 98,0 m | 97,5 m | 266,1 pkt | 3. | 10,5 pkt | Francisco Mörth |
| 13. | 6 stycznia | 2024 | Falun | Lugnet | K-90 | HS-100 | 98,0 m | 98,0 m | 269,1 pkt | 1. | – | |
| 14. | 7 stycznia | 2024 | Falun | Lugnet | K-90 | HS-100 | 98,0 m | 95,5 m | 258,5 pkt | 1. | – | |
| 15. | 2 marca | 2024 | Oberhof | Rennsteigschanze | K-90 | HS-100 | 103,0 m | 100,5 m | 275,3 pkt | 2. | 13,5 pkt | Timon-Pascal Kahofer |
| 16. | 3 marca | 2024 | Oberhof | Rennsteigschanze | K-90 | HS-100 | 99,0 m | 97,0 m | 278,1 pkt | 1. | – | |
| 17. | 14 marca | 2024 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-125 | HS-140 | 128,5 m | 129,0 m | 246,5 pkt | 3. | 2,9 pkt | Danił Wasiljew |
| 18. | 15 marca | 2024 | Zakopane | Wielka Krokiew | K-125 | HS-140 | 128,0 m | 127,0 m | 279,4 pkt | 3. | 9,6 pkt | Stefan Rainer |
Miejsca w poszczególnych konkursach FIS Cupu
stan po zakończeniu sezonu 2023/2024
| Sezon 2009/2010 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 27 | 38 | 32 | - | - | - | - | - | - | 4 | ||||||||||||||||
| Sezon 2011/2012 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | 35 | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 3 | - | - | 13 | 13 | - | - | - | - | - | - | - | 180 | |||||||||||||||||||
| Sezon 2012/2013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | 29 | 41 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17 | 11 | 40 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2013/2014 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 100 | ||||||||||||||||||
| Sezon 2014/2015 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | 41 | - | - | - | - | 8 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 68 | ||||||||||||||||
| Sezon 2015/2016 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 140 | ||||||||||||||||||
| Sezon 2016/2017 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 200 | ||||||||||||||||||||||
| Sezon 2017/2018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 3 | - | - | 31 | 17 | - | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 270 | |||||||||||||||||||||
| Sezon 2018/2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 64 | ||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2019/2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | 11 | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | 20 | 13 | - | - | - | - | - | - | - | - | 105 | ||||||||||||||||||||
| Sezon 2020/2021 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | 6 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | 120 | ||||||||||||||||||||||||||||
| Sezon 2022/2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | 100 | ||||||||||||||||||||||
| Sezon 2023/2024 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| punkty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 11 | - | - | - | - | - | - | 7 | 4 | 3 | 6 | 1 | 1 | - | - | 2 | 1 | 3 | 3 | 742 | ||||||||||||||||||||||
| Legenda | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 2 3 4-10 11-30 poniżej 30
dq – dyskwalifikacja - − zawodnik nie wystartował | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uwagi
- 1 2 Skład zespołu: Michael Hayböck, Ulrich Wohlgenannt, Manuel Fettner, Stefan Kraft
- 1 2 Skład zespołu: Christoph Stauder, Ulrich Wohlgenannt, Stefan Kraft, Lukas Müller
- 1 2 Skład zespołu: Simon Greiderer, Ulrich Wohlgenannt, Elias Tollinger, Patrick Streitler
- 1 2 Skład zespołu: Florian Gugg, Marco Aberger, Stefan Huber, Ulrich Wohlgenannt
Przypisy
- ↑ WOHLGENANNT Ulrich - Athlete Information. data.fis-ski.com. [dostęp 2014-02-23]. (ang.).
- ↑ WOHLGENANNT Ulrich - Athlete Information. data.fis-ski.com. [dostęp 2015-02-14]. (ang.).
- 1 2 3 4 WOHLGENANNT Ulrich - Athlete Information - World Cup Standings. fis-ski.com. [dostęp 2023-04-08]. (ang.).
- ↑ Season 2017/2018 - WILLINGEN 5 STANDINGS. fis-ski.com, 2018-02-04. [dostęp 2023-04-08]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-01-25)]. (ang.).
- ↑ Season 2020/2021 - PLANICA 7 STANDINGS. fis-ski.com, 2021-03-28. [dostęp 2023-04-08]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-10-22)]. (ang.).
- ↑ Season 2021/2022 - PLANICA 7 STANDINGS. fis-ski.com, 2022-03-27. [dostęp 2023-04-08]. [zarchiwizowane z tego adresu (2022-03-28)]. (ang.).
- ↑ WOHLGENANNT Ulrich - Athlete Information - Grand Prix Standings. fis-ski.com. [dostęp 2023-10-08]. (ang.).
- 1 2 WOHLGENANNT Ulrich - Athlete Information - Continental Cup Standings. fis-ski.com. [dostęp 2024-03-17]. (ang.).
- ↑ FIS Continental Cup Ski Jumping - Cup Standings 2013. fis-ski.com, 2013-09-22. [dostęp 2023-04-08]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-04-25)]. (ang.).
- ↑ WOHLGENANNT Ulrich - Athlete Information - FIS Cup Standings. fis-ski.com. [dostęp 2024-03-15]. (ang.).
- ↑ FIS Cup 2009/2010 Cupstandings. fis-ski.com, 2010-03-07. [dostęp 2023-04-08]. [zarchiwizowane z tego adresu (2021-07-05)]. (ang.).
Bibliografia
- WOHLGENANNT Ulrich - Athlete Information. fis-ski.com. [dostęp 2022-05-05]. (ang.).
- Adam Kwieciński: WOHLGENANNT Ulrich 1994.08.01 AUT. wyniki-skoki.hostingasp.pl. [dostęp 2022-05-05].