| Inauguracja | |
|---|---|
| Zakończenie | |
| Liczba wyścigów |
10 |
| Kierowcy |
Marco Attard |
| Zespoły |
Oman Racing Team |
| Poprzedni sezon • Następny sezon | |
Sezon 2014 w British GT – dwudziesta druga edycja serii wyścigowej British GT Championship. Sezon rozpoczął się 21 kwietnia na torze Oulton Park, a zakończył się 14 września na torze Donington Park, po rozegraniu 10 rund.
Lista zgłoszeń
|
|
Kalendarz wyścigów
| Runda | Tor | Data | Dystans | Pole Position | Zwycięzca (GT3) | Zwycięzca (GT4) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oulton Park | 21 kwietnia | 60 minut | Oman Racing Team | Oman Racing Team | Beechdean-AMR |
| Michael Caine Ahmad Al Harthy |
Michael Caine Ahmad Al Harthy |
Ross Wylie Jake Giddings | ||||
| 2 | 60 minut | Ecurie Ecosse | Ecurie Ecosse | TF Sport | ||
| Alexander Sims Marco Attard |
Alexander Sims Marco Attard |
Andrew Jarman Devon Modell | ||||
| 3 | Rockingham | 5 maja | 120 minut | Ecurie Ecosse | FF Corse | Academy Motorsport |
| Alexander Sims Marco Attard |
Rob Barff Gary Eastwood |
Oli Basey-Fisher Matt Nicoll-Jones | ||||
| 4 | Silverstone Arena | 1 czerwca | 180 minut | Beechdean-AMR | Oman Racing Team | Twisted Team Parker |
| Jonathan Adam Andrew Howard |
Michael Caine Ahmad Al Harthy |
Bradley Ellis Adrian Barwick | ||||
| 5 | Snetterton | 22 czerwca | 60 minut | Ecurie Ecosse | Trackspeed | ISSY Racing |
| Jonny Cocker Marco Attard |
Phil Keen Jon Minshaw |
Gavan Kershaw Oz Yusuf | ||||
| 6 | 60 minut | Beechdean-AMR | Beechdean-AMR | Twisted Team Parker | ||
| Jonathan Adam Andrew Howard |
Jonathan Adam Andrew Howard |
Bradley Ellis Adrian Barwick | ||||
| 7 | Spa-Francorchamps | 12 lipca | 60 minut | Ecurie Ecosse | Trackspeed | TF Sport |
| Alexander Sims Marco Attard |
Phil Keen Jon Minshaw |
Andrew Jarman Devon Modell | ||||
| 8 | 60 minut | Ecurie Ecosse | Ecurie Ecosse | Beechdean-AMR | ||
| Alexander Sims Marco Attard |
Alexander Sims Marco Attard |
Ross Wylie Jake Giddings | ||||
| 9 | Brands Hatch GP | 31 sierpnia | 120 minut | Beechdean-AMR | Trackspeed | Beechdean-AMR |
| Jonathan Adam Andrew Howard |
Nick Tandy David Ashburn |
Ross Wylie Jake Giddings | ||||
| 10 | Donington Park | 14 września | 120 minut | Oman Racing Team | Trackspeed | Century Motorsport |
| Michael Caine Ahmad Al Harthy |
Phil Keen Jon Minshaw |
Tom Oliphant Rick Parfitt jr |
Klasyfikacja kierowców
GT3
| Legenda oznaczeń w tabelach wyników Wyświetl szablon na nowej stronie | |
|---|---|
| Oznaczenie | Wyjaśnienie |
| Złoty | Zwycięzca lub mistrzostwo |
| Srebrny | 2. miejsce lub wicemistrzostwo |
| Brązowy | 3. miejsce lub II wicemistrzostwo |
| Zielony | Ukończył, punktował (w klasyfikacji generalnej, gdy zdobył co najmniej jeden punkt na przestrzeni sezonu, poza trzema powyższymi opcjami) |
| Niebieski | Ukończył, nie punktował (w klasyfikacji generalnej, gdy nie zdobył co najmniej jednego punktu na przestrzeni sezonu) |
| Czerwony | Nie zakwalifikował się (NZ) |
| Nie prekwalifikował się (NPK) | |
| Różowy | Nie ukończył (NU) |
| Niesklasyfikowany (NS) (w klasyfikacji generalnej, gdy nie został sklasyfikowany w żadnym wyścigu sezonu) | |
| Czarny | Zdyskwalifikowany (DK) |
| Wykluczony (WYK/EX) | |
| Biały | Nie wystartował (NW) |
| Kontuzjowany (K/INJ) | |
| Wyścig odwołany (OD/C) | |
| Bez koloru | Został wycofany (WYC/WD) |
| Nie przybył (NP/DNA) | |
| Nie brał udziału w treningach (NT/DNP) | |
| Nie został zgłoszony (–) | |
| Pogrubienie | Start z pole position |
| Kursywa | Najszybsze okrążenie wyścigu |
| † | Nie ukończył, ale jego rezultat został zaliczony ze względu na przejechanie więcej niż 90% dystansu wyścigu. |
| * | Sezon w trakcie |
| 1/2/3 | Punktowana pozycja w sprincie kwalifikacyjnym |
| Lista systemów punktacji Formuły 1 | |
| Poz. | Kierowca | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Kara | Pkt. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marco Attard | NU | 1 | 2 | 3 | 2 | 10 | 4 | 1 | 4 | NU | 148.5 | |
| 2 | Ahmad Al Harthy | 1 | 7 | 10 | 1 | 8 | 12 | 2 | 10 | 2 | 4 | 138 | |
| Michael Caine | 1 | 7 | 10 | 1 | 8 | 12 | 2 | 10 | 2 | 4 | 138 | ||
| 3 | Alexander Sims | NU | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 4 | NU | 129.5 | |||
| 4 | Phil Keen | 10 | 2 | NU | 27† | 1 | 4 | 1 | NU | 9 | 1 | 121.5 | |
| Jon Minshaw | 10 | 2 | NU | 27† | 1 | 4 | 1 | NU | 9 | 1 | 121.5 | ||
| 5 | Jonathan Adam | 3 | 3 | 5 | 2 | 6 | 1 | 9 | 15 | 16 | NU | 9 | 98 |
| Andrew Howard | 3 | 3 | 5 | 2 | 6 | 1 | 9 | 15 | 16 | NU | 9 | 98 | |
| 6 | Gary Eastwood | 24† | NU | 1 | NU | NU | 2 | 21 | 3 | 8 | 2 | 12 | 91.5 |
| 7 | Pasin Lathouras | 2 | 6 | 7 | 5 | 13 | 9 | 7 | 8 | 5 | 8 | 9 | 74 |
| 8 | Matt Bell | 4 | NU | NU | NU | 7 | 6 | 5 | 22 | 17 | 3 | 58.5 | |
| 9 | Rory Butcher | 13 | 15 | 12 | 9 | 11 | 13 | 3 | 13 | 3 | 5 | 55.5 | |
| 10 | Tom Onslow-Cole | 16 | 16 | 4 | 10 | 9 | 3 | 14 | 6 | 7 | 21 | 53.5 | |
| Paul White | 16 | 16 | 4 | 10 | 9 | 3 | 14 | 6 | 7 | 21 | 53.5 | ||
| 11 | Nick Tandy | 1 | 7 | 46.5 | |||||||||
| David Ashburn | 1 | 7 | 46.5 | ||||||||||
| 12 | Mark Patterson | 4 | NU | NU | NU | 5 | 22 | 3 | 44.5 | ||||
| 13 | Richard Lyons | 2 | 6 | 7 | 13 | 9 | 7 | 8 | 8 | 9 | 44 | ||
| 14 | Derek Johnston | 7 | 5 | 3 | 6 | DK | NU | 13 | NU | NU | 9 | 12 | 41.5 |
| 15 | Adam Carroll | NU | 2 | 21 | 3 | 8 | 39 | ||||||
| 16 | Luke Hines | 7 | 5 | 3 | 6 | DK | NU | 13 | NU | 12 | 38.5 | ||
| 17 | Jeff Smith | 11 | 13 | 3 | 13 | 3 | 37.5 | ||||||
| 18 | Phil Dryburgh | 5 | 4 | NU | DK | 5 | DK | NU | 9 | 6 | 6 | 24 | 34 |
| 19 | Richard Abra | 6 | 8 | 6 | 8 | 4 | 7 | 11 | 14 | 15 | 33 | ||
| Mark Poole | 6 | 8 | 6 | 8 | 4 | 7 | 11 | 14 | 15 | 33 | |||
| 20 | Chris Hoy | 9 | 13 | 13 | 7 | 14 | 16 | 16 | 2 | 11 | 11 | 29 | |
| 21 | Joe Osborne | NW | NW | 11 | 11 | 3 | 5 | 18 | 5 | NU | 9 | 9 | 29 |
| 22 | Lee Mowle | NW | NW | 11 | 11 | 3 | 5 | 18 | 5 | 10 | 24† | 9 | 27.5 |
| 23 | Ollie Hancock | 2 | 27 | ||||||||||
| 24 | Rob Barff | 24† | NU | 1 | NU | 12 | 25.5 | ||||||
| 25 | Alex MacDowall | 6 | 6 | 24 | |||||||||
| 26 | Jonny Cocker | 2 | 10 | 19 | 21 | 19 | |||||||
| 27 | Wolfgang Reip | 14 | 16 | 16 | 2 | 11 | 18 | ||||||
| 28 | Liam Griffin | 12 | 9 | 5 | 18 | ||||||||
| 29 | Steven Kane | 8 | 17 | 4 | NU | 24 | NU | 18 | NU | 14 | 6 | 16 | |
| Rembert Berg | 8 | 17 | 4 | 6 | 16 | ||||||||
| 30 | Alessandro Pier Guidi | 5 | 15 | ||||||||||
| 30 | Matt Griffin | 5 | 15 | ||||||||||
| 31 | Iain Dockerill | 7 | 6 | 14 | |||||||||
| 32 | Jody Firth | NU | NU | 15 | 12 | 27† | 11 | NU | 4 | NU | NU | 12 | |
| Warren Hughes | NU | NU | 15 | 12 | 27† | 11 | NU | 4 | NU | NU | 12 | ||
| 33 | Alex Buncombe | 9 | 13 | 13 | 7 | 11 | |||||||
| 34 | John Gaw | 5 | 4 | NU | DK | 5 | DK | NU | 9 | 24 | 10 | ||
| 35 | Emmanuel Collard | 6 | 12 | 8 | |||||||||
| François Perrodo | 6 | 12 | 8 | ||||||||||
| 36 | John Dhillon | 11 | 18 | 8 | 14 | 12 | 14 | 12 | 17 | NU | 10 | 7.5 | |
| Aaron Scott | 11 | 18 | 8 | 14 | 12 | 14 | 12 | 17 | NU | 10 | 7.5 | ||
| 37 | Paul Bailey | 15 | 12 | 9 | NU | 15 | NU | 8 | 11 | 14 | 7 | ||
| Andy Schulz | 15 | 12 | 9 | NU | 15 | NU | 8 | 11 | 14 | 7 | |||
| 38 | Yannick Mallegol | 15 | 7 | 6 | |||||||||
| Toni Vilander | 15 | 7 | 6 | ||||||||||
| 39 | Steve Tandy | 18 | 9 | 14 | NW | 10 | 8 | 10 | 20 | NU | 6 | 2 | |
| James Appleby | 18 | 9 | 14 | NW | 10 | 8 | 10 | 20 | 6 | 2 | |||
| 40 | Ryan Ratcliffe | 10 | 24† | 1.5 | |||||||||
| David Jones | NU | 11 | 15 | 17 | 15 | 22 | 16 | 13 | NU | 0 | |||
| Godfrey Jones | NU | 11 | 15 | 17 | 15 | 22 | 16 | 13 | NU | 0 | |||
| Jann Mardenborough | 11 | 0 | |||||||||||
| Hector Lester | 14 | 14 | 20 | 19 | 12 | 12 | 0 | ||||||
| Benny Simonsen | 14 | 14 | 20 | 19 | 12 | 12 | 0 | ||||||
| John Hartshorne | 13 | 15 | 0 | ||||||||||
| Jacques Duyver | 13 | 0 | |||||||||||
| Charlie Hollings | 13 | 0 | |||||||||||
| Piers Johnson | 13 | 0 | |||||||||||
| Ron Johnson | 13 | 0 | |||||||||||
| Humaid Al Masaood | NU | 24 | NU | 18 | NU | 14 | 0 | ||||||
| Ian Stinton | 16 | NU | 0 | ||||||||||
| Michael Brown | 16 | 0 | |||||||||||
| Jamie Wall | 16 | 0 | |||||||||||
| John McCullagh | 17 | 0 | |||||||||||
| Timur Sardarow | 19 | 21 | 0 | ||||||||||
| Glynn Geddie | NU | 0 | |||||||||||
| Jim Geddie | NU | 0 | |||||||||||
| Mike Simpson | NU | 0 | |||||||||||
| Tom Sharp | 12 | 10 | NU | 28† | 16 | NU | 17 | NU | 15 | 6 | −5 | ||
| Colin White | 12 | 10 | NU | 28† | 17 | NU | 15 | 6 | −5 | ||||
| Poz. | Kierowca | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Kara | Pkt. | |||
GT4
| Legenda oznaczeń w tabelach wyników Wyświetl szablon na nowej stronie | |
|---|---|
| Oznaczenie | Wyjaśnienie |
| Złoty | Zwycięzca lub mistrzostwo |
| Srebrny | 2. miejsce lub wicemistrzostwo |
| Brązowy | 3. miejsce lub II wicemistrzostwo |
| Zielony | Ukończył, punktował (w klasyfikacji generalnej, gdy zdobył co najmniej jeden punkt na przestrzeni sezonu, poza trzema powyższymi opcjami) |
| Niebieski | Ukończył, nie punktował (w klasyfikacji generalnej, gdy nie zdobył co najmniej jednego punktu na przestrzeni sezonu) |
| Czerwony | Nie zakwalifikował się (NZ) |
| Nie prekwalifikował się (NPK) | |
| Różowy | Nie ukończył (NU) |
| Niesklasyfikowany (NS) (w klasyfikacji generalnej, gdy nie został sklasyfikowany w żadnym wyścigu sezonu) | |
| Czarny | Zdyskwalifikowany (DK) |
| Wykluczony (WYK/EX) | |
| Biały | Nie wystartował (NW) |
| Kontuzjowany (K/INJ) | |
| Wyścig odwołany (OD/C) | |
| Bez koloru | Został wycofany (WYC/WD) |
| Nie przybył (NP/DNA) | |
| Nie brał udziału w treningach (NT/DNP) | |
| Nie został zgłoszony (–) | |
| Pogrubienie | Start z pole position |
| Kursywa | Najszybsze okrążenie wyścigu |
| † | Nie ukończył, ale jego rezultat został zaliczony ze względu na przejechanie więcej niż 90% dystansu wyścigu. |
| * | Sezon w trakcie |
| 1/2/3 | Punktowana pozycja w sprincie kwalifikacyjnym |
| Lista systemów punktacji Formuły 1 | |
| Poz. | Kierowca | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Kara | Pkt. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jake Giddings | 17 | 22 | 17 | 20 | 19 | 20 | 24 | 23 | 18 | 19 | 207.5 | |
| Ross Wylie | 17 | 22 | 17 | 20 | 19 | 20 | 24 | 23 | 18 | 19 | 207.5 | ||
| 2 | Andrew Jarman | 20 | 19 | 18 | 19 | 22 | 21 | 23 | 29 | 19 | 16 | 190 | |
| Devon Modell | 20 | 19 | 18 | 19 | 22 | 21 | 23 | 29 | 19 | 16 | 190 | ||
| 3 | Adrian Barwick | NU | 25 | 21 | 17 | 23 | 17 | 28 | 26 | 25 | 17 | 140 | |
| Bradley Ellis | NU | 25 | 21 | 17 | 23 | 17 | 28 | 26 | 25 | 17 | 140 | ||
| 4 | Tom Oliphant | NU | NU | 23 | 24† | 20 | 18 | 26 | 25 | 23 | 15 | 121.5 | |
| Rick Parfitt Jr. | NU | NU | 23 | 24† | 20 | 18 | 26 | 25 | 23 | 15 | 121.5 | ||
| 5 | Morten Dons | 23 | 20 | NU | 21 | 21 | 19 | 27 | NU | 22 | 22† | 104 | |
| Aleksander Schjerpen | 23 | 20 | NU | 21 | 21 | 19 | 27 | NU | 22 | 22† | 104 | ||
| 6 | Gavan Kershaw | 19 | 21 | NU | 25 | 18 | NU | 25 | 24 | NU | 23 | 100 | |
| Oz Yusuf | 19 | 21 | NU | 25 | 18 | NU | 25 | 24 | NU | 23 | 100 | ||
| 7 | Paul McNeilly | NU | 26 | 19 | 23 | 24 | 25† | 30 | 27 | 20 | 18 | 95.5 | |
| Jamie Stanley | NU | 26 | 19 | 23 | 24 | 25† | 30 | 27 | 20 | 18 | 95.5 | ||
| 8 | Barrie Baxter | 26 | 27 | 20 | 22 | 26 | 22 | 29 | NU | 21 | 20 | 83 | |
| Daniel Cammish | 26 | 27 | 20 | 22 | 26 | 22 | 29 | NU | 21 | 20 | 83 | ||
| 9 | Matt Draper | 21 | 24 | 22 | 18 | 28† | NW | 31 | NU | 59 | |||
| 10 | Oli Basey-Fisher | 25 | NU | 16 | NU | 25 | 23 | NU | NW | 53.5 | |||
| Matt Nicoll-Jones | 25 | NU | 16 | NU | 25 | 23 | NU | NW | 53.5 | ||||
| 11 | Tania Mann | 21 | 24 | 22 | 29 | ||||||||
| 12 | Ryan Ratcliffe | 18 | 27 | ||||||||||
| 13 | Peter Belshaw | 22 | 23 | 20 | |||||||||
| 14 | Declan Jones | 22 | 23 | DK | NU | 12 | 8 | ||||||
| 15 | James Maja | NU | NU | 28 | NU | 8 | |||||||
| Alex Osborne | NU | NU | 28 | NU | 8 | ||||||||
| 16 | Jade Edwards | 28† | NW | 31 | NU | 3 | |||||||
| 17 | Paul O’Neill | 26 | 1.5 | ||||||||||
| Bolaji Odunsi | 26 | 1.5 | |||||||||||
| Jeff Wyatt | NU | 0 | |||||||||||
| Richie Stanaway | NW | NW | 0 | ||||||||||
| Harry Whale | NW | NW | 0 | ||||||||||
| Alain Schlesinger | DK | 12 | −12 | ||||||||||
| Kierowcy startujący gościnnie, niewliczani do klasyfikacji | |||||||||||||
| James Fletcher | NW | 24 | 25† | 0 | |||||||||
| Stefan Hodgetts | NW | 24 | 25† | 0 | |||||||||
| Poz. | Kierowca | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Kara | Pkt. | |||
Zespoły
GT3
| Poz. | Zespół | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Pkt. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oman Racing Team | 1 | 7 | 10 | 1 | 8 | 12 | 2 | 10 | 2 | 4 | 193.5 |
| 13 | 15 | 12 | 9 | 11 | 13 | 3 | 13 | 3 | 5 | |||
| 2 | Trackspeed | 10 | 2 | 15 | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 | 180 |
| NU | NU | NU | 27† | 27† | 11 | NU | NU | 9 | 7 | |||
| 3 | Ecurie Ecosse | NU | 1 | 2 | 3 | 2 | 10 | 4 | 1 | 4 | NU | 148.5 |
| 4 | Beechdean-AMR | 3 | 3 | 5 | 2 | 6 | 1 | 9 | 15 | 16 | NU | 107 |
| 5 | AF Corse | 2 | 6 | 7 | 5 | 12 | 9 | 6 | 7 | 5 | 8 | 104.5 |
| 11 | 18 | 8 | 13 | 13 | 14 | 7 | 8 | NU | 10 | |||
| 6 | FF Corse | 24† | NU | 1 | NU | NU | 2 | 21 | 3 | 8 | 2 | 103.5 |
| 13 | ||||||||||||
| 7 | Triple Eight Race Engineering | 7 | 5 | 3 | 6 | 3 | 5 | 13 | 5 | 10 | 9 | 90 |
| NW | NW | 11 | 11 | DK | NU | 18 | NU | NU | 24† | |||
| 8 | United Autosports | 4 | NU | NU | NU | 7 | 6 | 5 | 22 | 17 | 3 | 58.5 |
| NU | ||||||||||||
| 9 | PGF Kinfaun-AMR | 5 | 4 | NU | DK | 5 | DJ | NU | 9 | 6 | 6 | 58 |
| 10 | Strata21 | 16 | 16 | 4 | 10 | 9 | 3 | 14 | 6 | 7 | 21 | 53.5 |
| 11 | MP-AMR | 6 | 8 | 6 | 8 | 4 | 7 | 11 | 14 | 15 | 48 | |
| 12 | Nissan GT Academy Team RJN | 9 | 13 | 13 | 7 | 14 | 16 | 16 | 2 | 11 | 11 | 29 |
| 13 | M-Sport Racing | 8 | 17 | 4 | NU | 24 | NU | 18 | NU | 14 | 22 | |
| 14 | Generation Bentley Racing | 18 | 9 | 14 | NW | 10 | 8 | 10 | 20 | 8 | ||
| 15 | HorsePower Racing | 15 | 12 | 9 | NU | 15 | NU | 8 | 11 | 14 | 7 | |
| 16 | IDL CWS Racing | 12 | 10 | NU | 28† | 16 | NU | 17 | NU | 1 | ||
| Preci-Spark Engineering | NU | 11 | 15 | 17 | 15 | 22 | 16 | 13 | NU | 0 | ||
| Rosso Verde | 14 | 14 | 20 | 19 | 12 | 12 | 0 | |||||
| MB Racing | 16 | 0 | ||||||||||
| Team Russia by Barwell | 19 | 21 | 0 | |||||||||
| Team LNT | NU | 0 | ||||||||||
| Poz. | Zespół | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Pkt. | |||
GT4
| Poz. | Zespół | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Pkt. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Century Motorsport | 23 | 20 | 23 | 21 | 20 | 18 | 26 | 25 | 22 | 15 | 225.5 |
| NU | NU | NU | 24† | 21 | 19 | 27 | NU | 23 | 22† | |||
| 2 | Beechdean-AMR | 17 | 22 | 17 | 20 | 19 | 20 | 24 | 23 | 18 | 19 | 207.5 |
| 3 | TF Sport | 20 | 19 | 18 | 19 | 22 | 21 | 23 | 29 | 19 | 16 | 190 |
| 4 | Twisted Team Parker | NU | 25 | 21 | 17 | 23 | 17 | 28 | 26 | 25 | 17 | 140 |
| 5 | ISSY Racing | 19 | 21 | NU | 25 | 18 | NU | 25 | 24 | NU | 23 | 100 |
| 6 | Fox Motorsport | NU | 26 | 19 | 23 | 24 | 25† | 30 | 27 | 20 | 18 | 95.5 |
| 7 | Team Parker Racing | 26 | 27 | 20 | 22 | 26 | 22 | 29 | NU | 21 | 20 | 83 |
| 8 | Optimum Motorsport | 21 | 24 | 22 | 18 | 28† | NW | 31 | NU | 59 | ||
| 9 | Academy Motorsport | 25 | NU | 16 | NU | 25 | 23 | NU | NW | 54.5 | ||
| 10 | ABG Motorsport | 22 | 23 | DK | 20 | |||||||
| 11 | APO Sport | NU | NU | 28 | NU | 8 | ||||||
| 11 | Track Group | 26 | 1.5 | |||||||||
| Geoff Steel Racing | NU | 0 | ||||||||||
| Silverstone Auctions-AMR | NW | NW | 0 | |||||||||
| Zespoły startujące gościnnie, niewliczani do klasyfikacji | ||||||||||||
| GPRM Toyota | NW | 24 | 25† | 0 | ||||||||
| Poz. | Zespół | OUL |
ROC |
SIL |
SNE |
SPA |
BRH |
DON |
Pkt. | |||
Przypisy
- 1 2 3 Howard to defend British GT title. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 5 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-05].
- 1 2 Young guns Wylie and Giddings named as Beechdean GT4 drivers. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 9 stycznia 2014. [dostęp 2014-03-16].
- 1 2 3 Bentley join the battle to top British GT. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 10 grudnia 2013. [dostęp 2013-12-10].
- 1 2 3 Rosso Verde announces 2014 British GT campaign for Lester and Simonsen. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 16 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-16].
- 1 2 3 4 5 Motorbase confirms line-up for GT. [w:] Crash.net [on-line]. Crash Media Group, 25 marca 2014. [dostęp 2014-03-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (26 marca 2014)].
- ↑ Snetterton 300 Provisional Entry List. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 19 czerwca 2014. [dostęp 2014-06-21].
- 1 2 3 Gaw and Dryburgh ready for 2014 Battle of Britain. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 21 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-22].
- ↑ Factory Aston Martin driver Alex MacDowall to race in British GT. [w:] Autosport [on-line]. Haymarket Publications, 29 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-29].
- 1 2 3 4 5 888 Engineering unveil double BMW Z4 pairings for 2014 British GT. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 12 grudnia 2013. [dostęp 2013-12-12].
- 1 2 Firth and Hughes make 888 triple. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 7 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-09].
- 1 2 Numbers game for Triple 8. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 17 czerwca 2014. [dostęp 2014-06-18].
- 1 2 Triple Eight mixes it up. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 22 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-22].
- 1 2 3 4 5 James Broomhead: Trackspeed Name Star Pairing For British GT Campaign. [w:] The Checkered Flag [on-line]. Black Eagle Media Netpraca, 12 marca 2014. [dostęp 2014-03-13].
- 1 2 Tandy handy for Brands. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 21 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-22].
- 1 2 3 4 5 6 7 British GT set for Snett sprints. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 18 czerwca 2014. [dostęp 2014-06-18].
- 1 2 3 4 5 6 Jake Yorath: AF Corse Return to British GT for 2014. [w:] Racing GT [on-line]. Xynamic, 24 lutego 2014. [dostęp 2014-02-24]. [zarchiwizowane z tego adresu (28 lutego 2014)].
- ↑ Joshua Barrett: Dhillon/Scott continue with AF Corse. [w:] Four Wheel Racing News [on-line]. Blogspot, 5 grudnia 2013. [dostęp 2013-12-05].
- 1 2 3 4 Le Mans winners Vilander and Collard for Spa British GT. [w:] Autosport [on-line]. Haymarket Publications, 3 lipca 2014. [dostęp 2014-07-03].
- 1 2 3 4 5 6 7 8 Bumper Entry for Silverstone 500. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 27 maja 2014. [dostęp 2014-05-31].
- ↑ Griffin makes annual British GT return. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 12 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-12].
- 1 2 M-Sport Racing commit to British GT. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 8 kwietnia 2014. [dostęp 2014-04-08].
- ↑ Hancock joins Eastwood. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 7 września 2014. [dostęp 2014-09-08].
- 1 2 3 4 5 The Donington decider. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 9 września 2014. [dostęp 2014-09-09].
- 1 2 3 ONSLOW-COLE AND WHITE SIGN NISSAN GT3 DEAL. [w:] Tom Onslow-Cole [on-line]. OC Industries, 2 kwietnia 2014. [dostęp 2014-04-02].
- 1 2 3 Patterson and Bell confirm 2014 British GT return. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 6 listopada 2013. [dostęp 2013-11-06].
- ↑ McCullagh joins Bell for Brands. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 22 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-22].
- 1 2 3 4 5 6 7 8 Entries aplenty for Silverstone. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 16 maja 2014. [dostęp 2014-05-17].
- ↑ Ferrier launches TF Sport, runs GTC Champions maiden GT3 challenge. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 9 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-09].
- 1 2 3 Abra and Poole gear up for exciting 2014 British GT title attempt. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 23 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-23].
- 1 2 Sharp makes Aston switch. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 26 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-26].
- 1 2 3 James Charman: Sharp Continues British GT Charge In 2014. [w:] The Checkered Flag [on-line]. Black Eagle Media Netpraca, 17 lutego 2014. [dostęp 2014-02-17].
- 1 2 Jake Yorath: Reigning Champions Optimum Announce Mann and Murrells for British GT4. [w:] Racing GT [on-line]. Xynamic, 22 lutego 2014. [dostęp 2014-02-22]. [zarchiwizowane z tego adresu (26 lutego 2014)].
- ↑ Reigning Champ Ratcliffe Returns. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 26 maja 2014. [dostęp 2014-05-26].
- ↑ Jade Edwards joins Optimum. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 12 czerwca 2014. [dostęp 2014-06-13].
- 1 2 3 Paul Grogan: Parfitt and Oliphant team up with Century Motorsport for British GT4. [w:] Century Motorsport [on-line]. Century Sports Marketing, 30 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-30].
- 1 2 Jake Yorath: Century Motorsport Add Dons and Schjerpen to GT4 Line Up. [w:] Racing GT [on-line]. Xynamic, 6 lutego 2014. [dostęp 2014-02-06]. [zarchiwizowane z tego adresu (9 marca 2018)].
- 1 2 3 Jake Yorath: British GT Reaches Full Capacity as Team Parker Announce GT4 Porsche. [w:] Racing GT [on-line]. Xynamic, 20 lutego 2014. [dostęp 2014-02-20]. [zarchiwizowane z tego adresu (24 lutego 2014)].
- 1 2 James Broomhead: Declan Jones Confirms Second British GT4 Campaign. [w:] The Checkered Flag [on-line]. Black Eagle Media Netpraca, 17 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-19].
- 1 2 3 Jeff and Geoff join Jones. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 15 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-15].
- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 British GT GT4 class receives 2014 boost with three early entries. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 14 listopada 2013. [dostęp 2013-11-15].
- 1 2 3 TF Sport Add GT4 Vantage To British GT Attack. [w:] Dailysportscar [on-line]. GeoTrust, 2 kwietnia 2014. [dostęp 2014-04-02].
- 1 2 3 Basey-Fisher and Nicoll-Jones for GT4 with Academy. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 13 marca 2014. [dostęp 2014-03-16].
- 1 2 3 Team Russia join for Spa. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 2 lipca 2014. [dostęp 2014-07-02].
- 1 2 3 Ecurie Ecosse gunning for British GT and Blancpain Endurance Series crowns in 2014. [w:] Ecurie Ecosse [on-line]. VSS, 30 stycznia 2014. [dostęp 2014-01-30]. [zarchiwizowane z tego adresu (13 kwietnia 2014)].
- ↑ Cocker for Snetterton with Attard. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 28 maja 2014. [dostęp 2014-05-31].
- 1 2 3 Scott Mitchell: Sir Chris Hoy joins British GT field and aims for Le Mans 24 Hours. [w:] Autosport [on-line]. Haymarket Publications, 8 kwietnia 2014. [dostęp 2014-04-08].
- ↑ Mardenborough to partner Hoy. [w:] British GT Championship [on-line]. Stéphane Ratel Organisation, 26 sierpnia 2014. [dostęp 2014-08-26].
Linki zewnętrzne
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.